WhatsApp
Telefon
  • Şemikler Mah. 6283/1 Sokak No: 11/A Çiğli / İzmir
Çiğli Temizlik Şirketi

Çiğli Temizlik Şirketi

Çiğli Temizlik Hizmetleri

Çiğli temizlik hizmetleri İzmir ilinin tüm ilçelerinde baştan sona temizlik hizmeti sunuyor. Ev temizliği gibi düzenli hizmetlerin yanı sıra taşınma öncesi ve sonrası temizlik gibi özelleşmiş hizmetler de sunuyoruz. Temizlik hizmetlerinde profesyonel yaklaşımla mutlu müşteriler kazanmak için çalışıyoruz.

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız sayesinde İzmir’in önde gelen temizlik şirketleri arasında yer almayı başardık. Başarımızın sırrı müşterilerimizi dikkatli bir şekilde dinleyerek istedikleri hizmeti doğru şekilde ve tam zamanında sunmak.

Özellikle yazlık evlerinde temizlik ve bahçe bakım işlerini tek bir firmayla gerçekleştirmek isteyenlerin ilk adresi Çiğli temizlik hizmetleri oluyor. Sunduğumuz kapsamlı hizmetler sayesinde hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimizin temizlik çözüm ortağı oluyoruz.

Temizlik zor bir iş. Bırakın bu zor işi profesyoneller sizin için halletsin. Arkanıza yaslanın ve temiz yaşam alanınızın tadını çıkarın.

Temizlik Prensiplerimiz

Çiğli temizlik hizmetleri sunduğu tüm hizmetlerde aşağıdaki prensipleri benimsiyor:

  • İnsan sağlığını gözeten malzeme kullanımı
  • Doğa dostu malzeme seçimi
  • Baştan sona temizlik hizmeti
  • Yüksek müşteri memnuniyeti
  • Hızlı ve etkili çözüm
  • Son teknoloji temizlik cihazı kullanımı
  • Zamanında hizmet

Neden Çiğli Temizlik Hizmetleri?

Çiğli temizlik hizmetleri insan sağlığına zararlı olmayan malzemelerle detaylı temizlik hizmetleri sunar. Doğaya ve insanlara saygılı olan şirketimiz aynı zamanda yüksek müşteri memnuniyetini hedefliyor.

İzmir ve çevresinde farklı alanlarda hizmet sunan şirketimiz sunduğu hizmetleri müşteri ihtiyaçlarına göre şekillendiriyor. Ofis temizliği gibi özelleşmiş hizmetlerin yanı sıra yazlık temizliği gibi dönemsel hizmetler de sunuluyor.

Son Teknoloji Temizlik Ekipmanları

Şirketimiz en hızlı ve en etkili çözümler için son teknoloji temizlik ekipmanlarına yatırım yapmaktadır. Bu ekipmanlar sayesinde temizlik hizmetleri en kısa sürede ve en yüksek verimde tamamlanır. İnşaat sonrası temizlik gibi leke ve sıva artıklarının bol olduğu işlemler bu ekipmanlar sayesinde kolay bir göreve dönüşür.

 

 

 

 

Sıkça Sorulan Sorular

Tam Gün Temizlik nedir?

Bir personelimiz sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar hangi temizliğe ihtiyacınız varsa yapıyor. Böylece geç gelip erken çıkma sorunuyla karşılaşmıyorsunuz.

Yapılan temizlikten memnun kalmazsanız 48 saat içinde ücretsiz telafi temizliğine (yarım gün) yeni bir personel gönderiyoruz.

Hayır, ev temizlik personellerinin günlük SGK' sını e-devletten kolaylıkla yapabilirsiniz.

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Temizlik personellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Camları dıştan ancak temizlik personelimizin elinin ulaşabileceği yere kadar temizliyoruz.