WhatsApp
Telefon
  • Şemikler Mah. 6283/1 Sokak No: 11/A Çiğli / İzmir
Ofis Temizliği

Ofis Temizliği

Florya temizlik hizmetleri evinizin, iş yerinizin ve yazlığınızın mükemmel görünmesi için yanınızda. Profesyonel temizlik ekiplerimiz ihtiyaç duyduğunuz her alanda dip köşe temizlik hizmeti sağlıyor. İnsan ve doğa dostu malzemelerimizle en güvenli temizlik hizmeti ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda. İzmir ve ilçelerinde hizmet veren Florya temizlik ekibi, Foça’dan Karşıyaka’ya kadar tüm ilçelerde temizlik hizmeti sunuyor.

Florya Temizlik - Ofis Temizliği

Ofis temizliği eziyete dönüşmesin. Tam verimle çalışmanız için çalışmadığınız saatlerde ofisinizi temizliyoruz. İster sabah ister akşam. Uygun saatleri bildirdikten sonra profesyonel ekibimiz ofisinizi baştan sona temizliyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Tam Gün Temizlik nedir?

Bir personelimiz sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar hangi temizliğe ihtiyacınız varsa yapıyor. Böylece geç gelip erken çıkma sorunuyla karşılaşmıyorsunuz.

Yapılan temizlikten memnun kalmazsanız 48 saat içinde ücretsiz telafi temizliğine (yarım gün) yeni bir personel gönderiyoruz.

Hayır, ev temizlik personellerinin günlük SGK' sını e-devletten kolaylıkla yapabilirsiniz.

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Temizlik personellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Camları dıştan ancak temizlik personelimizin elinin ulaşabileceği yere kadar temizliyoruz.